Numerologie

Z dětství známe pohádku o sudičkách. Sejdou se nad kolébkou Růženky a dají jí do vínku krásu, přívětivost, bohatství…  Jedna sudička to dobré zhatí – Růženka se píchne a celé království… jenže další sudička ví co s tím a jak to napravit.

Tahle pohádka má určitou podobnost s numerologií. Také s narozením dostáváme něco do vínku. 

V lidském chování a jednání existují určité souvislosti a klíčem k tomu jsou čísla. Konec konců když znáte správnou kombinaci čísel, podaří se vám otevřít sejf a dostanete se tak k pokladu.

I k tomu lze připodobnit číselnou kombinaci data našeho narození. Dejme tomu, že tím pokladem je vědění toho, co nám bylo dáno do vínku, na co si máme dát pozor a čemu věnovat větší úsilí, abychom dosáhli účelu svého života.

Každé číslo má svoji specifickou vibraci, která představuje životní energii související s kvalitami našeho vědomí. Čísla tedy určují naši vnitřní karmu a ukazují schopnosti, které jsme si na tento svět přinesli a zvládli výzvy života. Neměli bychom zapomínat, že už ve škole se učíme, že pomocí úkolů a lekcí rosteme. S vibrací-energií čísel a s jejich pomocí máme možnost porozumět tomu, jaké zkoušky či směrování jsme si vybrali a k jejich naplnění si zvolili určité předpoklady. 

A o tom je náš život. Měli bychom se přestat zlobit na osud či považovat své bytí za sérii náhod a spíše se naučit porozumět číslům spojených s datem našeho narození.

Pokud máte zájem porozumět numerologii, připravila jsem v rámci individuálního studia pomocí internetu 8 lekcí, ve kterých se seznámíte s jejími základy.  
 

Cena jedné lekce je 450,- Kč. Pokud zaplatíte celý kurz předem, je cena  3.150,- Kč.

 
Součástí každé lekce je osobní nebo písemná konzultace. Základem práce je, že každý měsíc byste se měli věnovat jedné lekci.

Napište mi

Zajímá Vás víc o numerologii? Či se chcete objednat na kurz?

Vyhledávání

Novinky a Články

Přihlaste se k odběru novinek a článků ze světa alternativního léčení:

Individuální studium Numerologie

Více zde >

Naplánované kurzy

V této rubrice nejsou žádné články.

© 1950 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode