Spiritual Response Therapy

SRT - Terapie duchovní odezvy

 

Všichni zažíváme okamžiky, kdy se ptáme, kde se to „v nás vzalo“. Negativní emoce a  omezující myšlenky nás nutí chovat se a jednat způsobem, který se nám samým nelíbí. 

Proč se nám to děje? V akášických záznamech duše je vše, co prožila od stvoření po přítomný okamžik. Stačí si uvědomit, čím vším lidstvo ve své historii procházelo – války, epidemie, bída, krutost, náboženské sváry…  V generacích jsme prožívali disharmonické programy spojené s negativními  emocemi. Jsou součástí naší genetické výbavy, máme je uloženy v našem podvědomí. Tyto programy v nás nevědomky vyvolávají emoce, na jejichž základě mnohdy nepřiměřeně reagujeme. To narušuje naše zdraví a časem se manifestuje v našich nemocech.

Také současná věda připouští, že nemoci souvisejí se stavem naší mysli. Pokud porozumíme sami sobě, můžeme ve zdravotních problémech vidět nástroje, které poukazují na naše chyby a omyly. Vyčistíme-li si mysl a odstraníme-li bloky, které si neseme se svým zrozením, můžeme se uzdravit. Najdeme totiž vodítka, která nám pomohou pochopit souvislosti a příčiny problémů, a odstranit negativní energii s nimi spojenou a nahradit ji pozitivním.  Začneme řešit věci z jiné perspektivy a tím se povzneseme nad okolnosti, které nás dosud držely v zajetí. Touto metodou si lze vyčistit i předprogramované nemoci, negativní energie v auře nebo prostředí.

Metoda SRT pracuje pomocí spojení se se svým Vyšším Já a použitím tematických tabulek, jejichž prostřednictvím můžeme dohledat naše omezující programy. Je to cesta, jak se přiblížit k naší duchovní podstatě a stát se vyrovnanými, klidnými a láskyplnými jedinci.

 

Autorem metody SRT je Robert Detzler. Do své smrti v roce 2014 přednášel a učil ve Spojených státech, Kanadě, v jižní Americe a v několika Evropských zemích. V České republice učil tuto metodu již v 90. letech minulého století. Jeho knihy Cesta ke svobodě, Osvobození duše a Duchovní léčení byly přeloženy také do češtiny.  

Napište mi

Zajímá Vás víc o metodě SRT? Či byste se rádi objednali?

Vyhledávání

Novinky a Články

Přihlaste se k odběru novinek a článků ze světa alternativního léčení:

Individuální studium Numerologie

Více zde >

Naplánované kurzy

V této rubrice nejsou žádné články.

© 1950 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode